Ecomentor

Economic Mentor Kft.

Könyvelőirodánk fiatalos légkörben, jó hangulatban, egymást támogatva és kiegészítve, most

Virtuális asszisztens munkatársat keres

megbízási vagy vállalkozói jogviszony keretében.

Amire számíthat, ha a csapatunk tagja lesz:

  • tervezünk Önnel, számítunk Önre
  • online végezhető változatos feladatok, melyek videoanyag formájában könnyen elsajátíthatóak
  • fiatal csapat, jó hangulat, rugalmasság
  • szakmai képzések támogatása
  • megbízási, vagy vállalkozói jogviszony
  • munkavégzés online bárhonnan végezhető, igény esetén Budapesti, és Siófoki Irodánkba is helyet tudunk biztosítani.

Feladatok:

  • Központi telefon, – email, – chat kommunikáció, fogadása és ügyintézése, munkanapokon 8.30-17 óra között
  • online programok napi kezelése, beállítások, jogosultságok, hozzáférések a kollegák, és ügyfelek részére egyaránt
  • Online hivatali ügyintézések, napi beérkező levelek kiosztása
  • Online hivatali ügyintézések, regisztrációk, meghatalmazások, egyéb adat igénylések,
  • Online meetingek szervezése, szükség esetén részvétel
  • Szerződések, pmt átvilágítások, GDPR egyéb dokumentumok aláírásra való kiküldése nyomon követése
  • Szolgáltatókkal külsős kollegákkal kapcsolattartás hiba vagy egyéb beállítás esetén
  • Automatikus számlázás ellenőrzése
  • Kintlévőség heti kezelése
  • Banki feladatok ellátása
  • szervezési és általános asszisztensi feladatok ellátása
  • Ügyvezető munkájához szükséges asszisztensi, titkársági feladatok elvégzése és esetenként a könyvelő kollégák munkájának támogatása
  • irodaüzemeltetéshez kapcsolódó beszerzési feladatok ellátása
  • dokumentumkezelés (elektronikus nyilvántartások kezelése)
  • elektronikusan beérkező számlák rendszerezése
  • postai-futár és egyéb küldemények indítása, fogadása, rendszerezése és iktatása

Várjuk pályázatát, ha Ön rendelkezik az alábbi jellemzőkkel:

  • önálló munkavégzéshez home office-ban lévő körülményei adottak

(megfelelő internet kapcsolat, otthoni munkavégzéshez kialakított munkaállomás, számítógép dupla monitorral, vagy egy nagyobb monitorral)

  • pontosság, megbízhatóság, lojalitás, kedvesség, kitartás
  • talpraesett, egyszerre több feladatra is képes koncentrálni, kommunikatív személyiség
  • minimum középfokú végzettség
  • Outlook, Excel és Word rendszerek használata, függvények ismerete, kezelése
  • önállóság, jó problémamegoldó, kommunikációs képesség
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • kíváló fogalmazási készség és helyesírás

Előny:

  • Ebev, KAU, Cégkapu, epapír, hair webado használata
  • angol nyelvtudás
  • könyvelő irodában szerzett tapasztalat

Kezdés: megegyezés szerint, akár azonnal

Jelentkezés módja: Árajánlatot is tartalmazó bemutatkozó levelét e-mailben várjuk az ado@ecomentor.hu-ra Köszönjük 😊

információ: +36 70 381 8141